برنامه آموزش حضوری دانش آموزان از ۱۴ فروردین

اطلاعیه مهم
"برنامه آموزش حضوری دانش آموزان از ۱۴ فروردین "

احتراما به اطلاع می رساند بر اساس دستورالعمل ابلاغی آموزش و پرورش، برنامه آموزش دانش آموزان مدارس مهر اندیشه از روز یکشنبه ۱۴ فروردین به صورت حضوری برگزار می شود.

در این ارتباط توجه به نکات زیر مزید امتنان است:

 ۱ - نظر به اهمیت رعایت پروتکلهای بهداشتی، دانش آموزان عزیز حتما با ماسک در مدرسه حضور یابند.(مستدعی است از زدن ماسکهای فیلتردار خودداری گردد.)

 ۲- با توجه به اهمیت تزریق واکسن در حفظ سلامتی، توصیه می‌شود اولیای محترم و دانش آموزان عزیز نسبت به تزریق واکسن اقدام فرمایند.

 ۳- زمان حضور دانش آموزان در مدرسه، روزهای شنبه تا چهارشنبه و از ساعت ۷:۴۰ تا ۱۲ می باشد و مسئولیت ایاب و ذهاب دانش آموزان تا زمان اختصاص سرویس بر عهده اولیاء محترم خواهد بود.

 ۴- نظر به اهمیت رعایت پروتکلهای بهداشتی امکان نگهداری دانش آموزان پس از پایان کلاس در مدرسه میسر نمی باشد.

 ۵- اولیاء محترم نظارت فرمایند دانش آموزان عزیز لوازم التحریر و وسایل شخصی مورد نیاز خود را همراه داشته باشند.

 ۶- تا کید می شود دانش آموزان عزیزی که بیماری زمینه ای داشته و یا کسانی که علائم مشکوک و یا شبیه به کرونا (از جمله آنفولانزا، سرماخوردگی و ...) دارند و یا  اخیرا در میان اعضای خانواده آنها کسی به کرونا مبتلا شده است به هیچ عنوان در کلاس ها حضور پیدا نکنند.
بدیهی است، برای این دسته از دانش آموزان، کلیپهای آموزشی دروس تهیه، و به صورت مجازی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

 ۷- باتوجه به اینکه عوارض ویروس جدید کرونا شبیه سرما خوردگی است. در صورتی که فرزندتان علائم بیماری سرماخوردگی و ... دارد، زیر نظر پزشک استراحت نموده و پس از پایان بیماری نسبت به اخذ گواهی سلامت از مراکز درمانی اقدام، و هنگام مراجعه دانش آموز، به دفتر مدرسه تحویل فرمایید.

 ۸- مزید استحضار در صورت هرگونه تغییر احتمالی برنامه در آینده، اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.

پیش دبستانی و دبستان غیر دولتی مهر اندیشه
http://www.mehreandishe.ir


تاریخ انتشار: 1401/01/10